Ekomuzeum Doliny Noteci zaprasza na rajd geocachingowy

Dzięki inicjatywie Ekomuzeum Doliny Noteci w powiecie nakielskim powstała sieć ścieżek geocachingowych. Poszukiwanie skarbów to bardzo dobra forma spędzania czasu, łącząca nowoczesne technologie (wykorzystanie urządzenia GPS) z tradycją spacerowania i aktywnymi poszukiwaniami skarbów. 

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” ukryło na terenie powiatu nakielskiego ponad 150 „skrzynek”, które umożliwiają nie tylko poruszanie po regionie, ale dodatkowo wzbogacają wyprawę w elementy edukacyjne poprzez docieranie do ciekawych historycznie miejsc, punktów widokowych czy zabytków regionu Krajny i Pałuk. 

 

Wszystkich zainteresowanych odkrywaniem piękna powiatu nakielskiego zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez LGD rajdzie geocachingowym. 

Zgłoszenia uczestników/grup na rajd mogą dokonać: lokalne szkoły, organizacje pozarządowe, rady sołeckie. Warunkiem realizacji rajdu jest zebranieprzez zgłaszającego Rajd odbędzie się 9 kwietnia 2015 r.

Rajd zakończony zostanie poczęstunkiem w postaci produktów lokalnych. 

Zainteresowanych poszukiwaniami skarbów zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zgłoszenia do udziału w rajdzie należy dokonać za pomocą formularza osobiście lub faxem do dnia 27.03.2015 r. w siedzibie Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, ul. Powstańców Wielkopolskich 6, 89-100 Nakło nad Notecią, tel. 52 524-64-34. O zakwalifikowaniu grupy na rajd decydować będzie kolejność zgłoszeń. 

Joanna Bałdyga, Animator lokalny ds. Ekomuzeum Doliny Noteci. 

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy.

rajd geo 2015